Restauracja

Nasza restauracja, zlokalizowana w sercu Starego Miasta w Gdańsku, za każdym razem chce zaskoczyć Państwa doskonałą kuchnią oraz obsługą na najwyższym poziomie.

Specjalnością Latającego Holendra są dania z ryb morskich, ale w naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo również doskonałe potrawy kuchni polskiej i europejskiej, a także szeroki wybór steków z najlepszejpolskiej i francuskiej wołowiny. W naszych piwnicach leżakują wina z winnic całego świata, dopasowane do serwowanych dań.

Dla amatorów mocniejszych wrażeń oferujemy markowe alkohole i drinki przygotowane przez naszych barmanów.

W okresie letnim atutem Latającego Holendra jest taras, który umożliwi Państwu spożywanie potraw na świeżym powietrzu, przy najpiękniejszej części Traktu królewskiego - na Długim Targu, po jego słonecznej stronie. Te okoliczności plus pyszne dania, sporządzane wyłącznie z najświeższych składników oraz doświadczenie naszego szefa kuchni, czyni nas jedną z najlepszych restauracji w Gdańsku.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Latający Holender jest idealnym miejscem na zorganizowanie imprezy okolicznościowej. Komunie, obiady weselne czy chrzciny to wydarzenia, które z powodzeniem mogą być zorganizowane w naszym lokalu. Nieobce są nas również wszelkiego rodzaju spotkania firmowe – wykwintne kolacje biznesowe czy wigilie pracownicze zyskają wyjątkowy klimat, jeśli będą przeprowadzone w otoczeniu marynarskich gadżetów i tradycyjnych potraw w naszej restauracji na Długiej w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy!